Bezpłatna wysyłka
Bezpłatne 30-dniowe zwroty

Zwrot i wymiana

Dziękujemy za zakupy u nas. Nasz sklep internetowy oferuje unikalne produkty modowe od naszych niezależnych projektantów, wykonane z wysokiej jakości materiałów i niezawodnej produkcji.Nasi członkowie zespołu kontroli jakości sprawdzają każdy produkt przed zapakowaniem, aby zapewnić maksymalne zadowolenie klientów.

Zasady dotyczące zwrotów i wymiany

-Zakup można zwrócić lub wymienić w ciągu 30 dni od dostarczenia.
-Przedmioty muszą być nieużywane, nieuszkodzone iw oryginalnym opakowaniu ze wszystkimi oryginalnymi etykietami, upewnij się, że wszystkie artykuły w opakowaniu są nienaruszone! Jeśli nie, kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie poniesione opłaty i nie zostaną zwrócone żadne zwroty.
Kupujący jest odpowiedzialny za koszty wysyłki zwrotnej i wszelkie powiązane wydatki. W przypadku naszych członków na poziomie srebrnym, złotym i platynowym możesz kwalifikować się do naszego programu zwrotu opłaty za przesyłkę zwrotną. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszym Centrum dla członków.

Zakup nie kwalifikuje się do zwrotu

-Przedmiot (y) sprzedaży nie podlega zwrotowi ani wymianie.
-Po przesłaniu wniosku o zwrot / wymianę online musisz przesłać nam e-mail ze zdjęciem przedstawiającym problem / usterkę.

Szybki zwrot:

Odeślij zwrócony zakup w oryginalnym opakowaniu z oryginalną etykietą do naszego centrum zwrotów. W ciągu tygodnia zwrócimy pieniądze na Twoją pierwotną metodę płatności.