Bezpłatna wysyłka
Bezpłatne 30-dniowe zwroty

 

Wysyłka i śledzenie

W naszej witrynie cenimy każdego klienta. Ponieważ zadowolenie klienta jest zawsze naszym najwyższym priorytetem, oferujemy różne opcje wysyłki dostosowane do każdego klienta. Nasze opcje obejmują zarówno wysyłkę pocztową (standardowa i średnia prędkość), jak i przyspieszoną (szybką dostawę).

PRZETWARZANIE

Przed wysyłką przeprowadzamy kontrole i testy Kontroli Jakości w celu zapewnienia jakości produktu przed wysyłką. Średni czas przetwarzania około 1 dnia roboczego. Jednak na to może mieć również wpływ stan zapasów produktu. W przypadku popularnych produktów, w przypadku których występują problemy z dostępnością w magazynie, czas przetwarzania może wynosić 3-5 dni roboczych. Uwaga: W przypadku zamówień obejmujących więcej niż jeden przedmiot, czas przetwarzania będzie oparty na artykule o najdłuższym czasie przetwarzania.

WYSYŁKA (I CZAS WYSYŁKI)

Zwykle dostawa zajmie 5-10 dni roboczych. • Wszystkie szacunkowe / typowe czasy dostawy pochodzą z rzeczywistych danych zebranych z poprzednich zamówień. Są to przybliżone czasy tylko w celach informacyjnych. • Czasy wysyłki ulegną zmianie w czasie świąt państwowych; producenci i kurierzy będą w tych czasach ograniczać swoją działalność. To jest poza naszą kontrolą.